bleja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
bleja forum

Forum blejaca, bivsih i sadasnjih djaka Pete beogradske gimnazije
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 srpski poslovni recnik

Ići dole 
AutorPoruka
double_trouble
VIP clan
VIP clan
double_trouble


Ženski
Broj poruka : 504
Godina : 35
Lokacija : BG
Hobi : blabla
Datum upisa : 04.09.2007

srpski poslovni recnik Empty
PočaljiNaslov: srpski poslovni recnik   srpski poslovni recnik Icon_minipostedUto Sep 18, 2007 12:35 pm

Gde ste, dragi prijatelju, nismo se dugo videli, bas mi je drago da vas vidim. - De si, pizda ti materina!

Drago mi je sto vam ovaj rucak prija. - Pa disi malo!

Mislim da informacija koju mi pruzate ne odgovara u potpunosti cinjenicnom stanju. – Jedes govna!

Moguce je da ste dobili nepotpune informacije na osnovu kojih ne mozemo uspostaviti uspesnu saradnju. - Ma pusi kurac!

Bojim se da niste u pravu. - Pusi kurac!

Da li taj gospodin ima uticaja na poslovne krugove cija nam je podrska neophodna za ostvarivanje projekta? - Koji je on kurac tamo?

Smatram da njegovo misljenje ne treba uvaziti – Ko ga jebe!

Mislim da kolegica nece predstavljati prepreku za ostvarenje projekta. - Jebes kurvu!

Mozete li nam objasniti svrhu ugradnje vase opreme? - Koji ce mi to kucac?

Ha, ha, sigurno se salite. - Seres!

Vec imamo instaliranu opremu, pa mislim da nam vasa oprema nije neophodna. - Ma boli me kurac, vec imam.

Mozda niste pazljivo u celini sagledali sve aspekte ugovora? - Jebem te corava!

Nas se saradnik nije u toj situaciji sasvim snasao, na sta cemo mu skrenuti paznju. – Jebacu mu mater balavu!

Smatram da je projekt lako ostvarljiv i ne predstavlja veliku teskocu. - Pickin dim!

Mislim da je ovaj poslovni projekt pod ovakvim uslovima tesko ostvariti. - Moze, al' u kurcu!

Trenutno nismo u mogucnosti da vam ispaltimo prvu ratu. - Dam ti kurac.
Gospodin kojeg ste posetili izuzetno je obrazovan i sposoban. - Ma on je pedercina.

Na njegove primedbe se ne treba previse osvrtati. - Ko ga jebe.

Gospodinovi stavovi nam donose probleme, ali se nadam da ce ga njegov nadredjeni uveriti da saradjuje s nama. - E dobice po picki!

Napokon. - A fala kuccu.

Smatram da ta informacija nije od presudnog znacaja za vas. - Boli te kucac!

On je cvrst i potkovan pregovarac i tesko ga je uveriti bez pravih argumenata. - Ma teraj ga u picku materinu.

Da li biste bili ljubazni i obrazlozili danasnju iznenadnu promenu vaseg stava i misljenja? - Koji ti je danas kurac?

Hvala. - izraz nije u upotrebi

:SRBIN
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mrsh.co.yu
 
srpski poslovni recnik
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
bleja forum :: Free :: Off topic-
Skoči na: