bleja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
bleja forum

Forum blejaca, bivsih i sadasnjih djaka Pete beogradske gimnazije
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Zanimljivi textovi!!!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
double_trouble
VIP clan
VIP clan
double_trouble


Ženski
Broj poruka : 504
Godina : 35
Lokacija : BG
Hobi : blabla
Datum upisa : 04.09.2007

Zanimljivi textovi!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivi textovi!!!   Zanimljivi textovi!!! Icon_minipostedPon Sep 10, 2007 1:15 am

ma daaaaaj treba ih sve u gasnu komoru!!

ovaj mesa bolej od mene Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mrsh.co.yu
penke
Aktivan clan
Aktivan clan
penke


Muški
Broj poruka : 220
Godina : 35
Lokacija : SUP Stari Grad
Hobi : ništa me ne interesuje
Datum upisa : 31.08.2007

Zanimljivi textovi!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivi textovi!!!   Zanimljivi textovi!!! Icon_minipostedUto Sep 11, 2007 12:08 pm

Izraelska policija uhapsila je nedavno devet mladića u Petah Tikvi, u centralnom Izraelu, pod sumnjom da pripadaju lokalnoj neonacističkoj grupi. Osumnjičeni su napadali nevine prolaznike, strane radnike, narkomane i beskućnike, kao i homoseksualce i religiozne Jevreje koji nose kipe - male kape na temenu.

Istraga je pokazala da je grupa osnovana pre godinu dana i sumnja se da ima veze s neonacističkim organizacijama u inostranstvu koje pokušava da imitira. Policija veruje da su se mladići često sastajali i pozdravljali nacističkim pozdravom. Grupu predvodi Eli Boanitov (19), poznat pod nadimkom Eli Nacista.

Fakti

* Istraga je počela pošto je jedna sinagoga osvanula ižvrljana nacističkim kukastim krstovima i imenom Adolfa Hitlera

* Članovi bande često su snimali napade video-kamerom

* Svi osumnjičeni neonacisti emigrirali su u Izrael na osnovu Zakona o povratku, kojim je svima koji imaju najmanje jednog jevrejskog krvnog srodnika omogućeno da postanu izraelski državljani

Vest o hapšenju grupe bila je pod zabranom sve do subote, kada je dozvoljeno objavljivanje, a mladići su juče saslušani u sudu. Dočekala ih je grupa ljutitih građana, koji su vikali i psovali ih.

Svi članovi grupe, osim jednog, imigranti su iz bivšeg Sovjetskog Saveza i većina navodi da su hrišćani, a uselili su se u Izrael na osnovu zakona o povratku Jevreja, koji omogućava i dolazak članova porodica.

Na pitanja novinara o optužbama protiv njih neki su rekli da vole Jevreje i porekli svaku vezu s nasiljem za koje se optužuju. Takođe su rekli da tetovaža na njihovom telu ne znači ništa.

Majka vođe grupe optužila je vlasti za nebrigu i diskriminaciju ruskih imigranata. Ona, međutim, nije isključila mogućnost da je njen sin kriminalac, ali je porekla optužbe da je nacista, imajući u vidu, kako je rekla, da je njihova porodica dosta pretrpela pod nacistima.

Proterivanje ekstremista

Na inicijativu poslanika iz verskih i ultradesnčarskih partija Kneset (parlament) će raspravljati o propisu za ukidanje građanstva neonacistima u Izraelu i proterivanje kada im istekne kazna. Poslanici smatraju da Izrael mora da pruži primer svetu u borbi protiv antisemitizma.

- Teško je poverovati da u Izraelu mogu da postoje simpatizeri nacističke ideologije, ali to je činjenica - rekao je Revital Almog, policijski inspektor koji je upravljao ovom istragom.

Racija u kućama osumnjičenih otkrila je neonacistički materijal i filmove, postere sa svastikama, eksploziv i improvizovan pištolj. Na mobilnim telefonima osumnjičenih nađene su slike nacističkog pozdrava i pokidane izraelske zastave. Dva osumnjičena su nacističke simbole istetovirala na telu.

Predstavnik policije Miki Rozenfeld rekao je da su hapšenja rezultat jednogodišnje istrage, tokom koje su otkrivene i zaplenjene nacističke uniforme, portreti Adolfa Hitlera, oružje i eksplozivne naprave.

Otkrivene su i i-mejl poruke između članova grupe, u kojima ih vođa podstiče da slave "Firerov rođendan", zakunu se "na vernost Hitleru i svim belim ljudima". U njima je Eli Nacista poručio: "Neću nikada odustati, bio sam nacista i ostaću nacista. Neću predahnuti dok ih sve ne ubijemo." Rekao je da neće imati dece jer mu je deda polujevrejin i neće imati naslednike ni sa najmanjim procentom jevrejske krvi.

kod jevreja neonacizam-lepo ja tvrdim da su mazohisti :weed
Nazad na vrh Ići dole
penke
Aktivan clan
Aktivan clan
penke


Muški
Broj poruka : 220
Godina : 35
Lokacija : SUP Stari Grad
Hobi : ništa me ne interesuje
Datum upisa : 31.08.2007

Zanimljivi textovi!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivi textovi!!!   Zanimljivi textovi!!! Icon_minipostedUto Sep 11, 2007 12:18 pm

ludilu nikad kraja-PAZTE OVO!!!

Amerikanka Kathy Evans je doživjela opće poniženje pred prijateljima i obitelji nakon što je u njujorškom popularnom TV showu 'Tko želi biti milijunaš' oborila rekord u ljudskoj gluposti.
Kako? Majka dvoje djece, 32-godišnja Kathy, zapela je već na prvom pitanju, za 100 dolara, koje je glasilo:

Što je od sljedećeg najveće?
A. kikiriki
B. slon
C. Mjesec
D. Hej, koga ti to zoveš velikim?

Kathy je ubrzo šokirala publiku kad je priznala da je ovo prilično teško pitanje na koje ne zna odgovor! Hmm... Ops, ovo je teško, priznala je: Mislim, sigurna sam da sam već čula za neke od ovih stvari, no nemam pojma koliko su velike.

Zatim je iskoristila prvog džokera 'pola-pola' i maknuti su joj odgovori A i D, pa su joj na raspolaganju ostali slon i Mjesec. Suočena s krajnje lakim pitanjem, Kathy je i dalje ostala bez rješenja! Oh, maknuli su mi dva odgovora između kojih sam se dvoumila, izjadala se, bilo bi najbolje da iskoristim džokera 'zovi' i nazovem svoju prijateljicu za pomoć.

Nakon što su je spojili s prijateljicom, službenicom Betsy, Kathy joj je uzbuđeno rekla: Bok Betsy! Kako si? Ovdje Kathy! Ja sam na telki!, a zatim: OK, imam jedno važno pitanje: Što je od ovoga veće – slon ili Mjesec? Požuri, imamo još 15 sekundi!

Betsy joj je odmah rekla da je točan odgovor C, Mjesec, no Kathy se preostalih nekoliko sekundi s njom raspravljala oko toga u nevjerici. Nakon razgovora je izjavila da nije sigurna može li vjerovati Betsy, jer ona i nije baš najpametnija, pa će biti najbolje da iskoristi trećeg džokera – 'pitaj publiku'.

Iznenađena publika izglasala je 98 posto odgovora C (Mjesec), na što je Kathy zaključila: Vau, čini se da su svi protiv mog mišljenja. No, ponekad se jednostavno moramo voditi svojim instinktima. Zato ću reći kao konačan odgovor B, slon.

Kad su joj rekli da je točan odgovor C, Mjesec, ostala je u čudu !!! Eek!

:sivisho :sivisho :sivisho penicev wtf smajli penicev wtf smajli penicev wtf smajli :hahahaha :hahahaha :hahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zanimljivi textovi!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivi textovi!!!   Zanimljivi textovi!!! Icon_miniposted

Nazad na vrh Ići dole
 
Zanimljivi textovi!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Zanimljivi klipovi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
bleja forum :: Free :: Off topic-
Skoči na: