bleja forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
bleja forum

Forum blejaca, bivsih i sadasnjih djaka Pete beogradske gimnazije
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 pirsinzi i tetovaze ....

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
~smajlic~
Pocetnik
Pocetnik
~smajlic~


Ženski
Broj poruka : 76
Godina : 34
Lokacija : Karaburma
Datum upisa : 24.08.2007

pirsinzi i tetovaze .... Empty
PočaljiNaslov: pirsinzi i tetovaze ....   pirsinzi i tetovaze .... Icon_minipostedNed Sep 02, 2007 8:16 pm

pirsinzi i tetovaze...

da li imate neku tetovazu ,pirsing? ili nameravate nesto od toga da uradite? Wink
Nazad na vrh Ići dole
neiw
Admin
Admin
neiw


Muški
Broj poruka : 495
Godina : 35
Lokacija : Belgrado, centrar
Hobi : Crtanje
Datum upisa : 23.08.2007

pirsinzi i tetovaze .... Empty
PočaljiNaslov: Re: pirsinzi i tetovaze ....   pirsinzi i tetovaze .... Icon_minipostedNed Sep 02, 2007 8:22 pm

Probuseno uvo, ako se to moze nazvati pirsingom Very Happy
Tetovazu bih radio, ali privremeno,na max godinu dana
Nazad na vrh Ići dole
https://bleja.forumsr.net
~smajlic~
Pocetnik
Pocetnik
~smajlic~


Ženski
Broj poruka : 76
Godina : 34
Lokacija : Karaburma
Datum upisa : 24.08.2007

pirsinzi i tetovaze .... Empty
PočaljiNaslov: Re: pirsinzi i tetovaze ....   pirsinzi i tetovaze .... Icon_minipostedNed Sep 02, 2007 8:26 pm

ja sam ranije htela nos ali sam se nekako ohladila od toga Smile privremena tetovaza je kul Wink to bih mozda i ja Smile
Nazad na vrh Ići dole
double_trouble
VIP clan
VIP clan
double_trouble


Ženski
Broj poruka : 504
Godina : 35
Lokacija : BG
Hobi : blabla
Datum upisa : 04.09.2007

pirsinzi i tetovaze .... Empty
PočaljiNaslov: Re: pirsinzi i tetovaze ....   pirsinzi i tetovaze .... Icon_minipostedUto Sep 04, 2007 5:16 pm

ranije sam se lozila na tatto, ali sam vremenom skonatal nesto. tatto i pirsing stavljaju ljudi koji imaju neverovatnu potrebu da se izdvajaju i razlikuju od drugih., a kako smataraju da nisu dovoljno dobri da bi ih ovako primecivali sluze se extremnim metodama.
druga je stvar ako stavis tatto negde gde ga nećeš exponirati. ali ond ane ide privremeni jer bi po mom shvatanju to predstavljalo netšo što je za mene značajno, što je obeležilo moj život ili neki period života i nešto što želim da uvek bude tu da me podseća.
sve ostalo - klasični pozeraj
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mrsh.co.yu
SoSHo
Aktivan clan
Aktivan clan



Muški
Broj poruka : 184
Godina : 37
Lokacija : Centar...brate
Hobi : sve i svasta
Datum upisa : 31.08.2007

pirsinzi i tetovaze .... Empty
PočaljiNaslov: Re: pirsinzi i tetovaze ....   pirsinzi i tetovaze .... Icon_minipostedSre Sep 05, 2007 12:25 am

moze pirsing,ali na devojci,samo na stomaku...a tet,pa ono hteo sam ali mi moji nisu dali,sad sam se malo oladio,ali meni je skroz ok kad neko uradi tet,ali samo da je ne uradi iz pozerisanja...P.S. A na koju vrste privremene tetovaze ste mislili,mislim kojom tehnikom...isto ko sto se radi obicna,ili nesto drugo...
Nazad na vrh Ići dole
double_trouble
VIP clan
VIP clan
double_trouble


Ženski
Broj poruka : 504
Godina : 35
Lokacija : BG
Hobi : blabla
Datum upisa : 04.09.2007

pirsinzi i tetovaze .... Empty
PočaljiNaslov: Re: pirsinzi i tetovaze ....   pirsinzi i tetovaze .... Icon_minipostedSre Sep 05, 2007 12:27 am

imas privremeni tatto od 1-10 godina, radi se kao obična samo drugom vrstom boja koja posle nekog vremena izbledi. zajeb je što ti dok bledi neka 2 meseca stoji crna mrlja na koži
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mrsh.co.yu
SoSHo
Aktivan clan
Aktivan clan



Muški
Broj poruka : 184
Godina : 37
Lokacija : Centar...brate
Hobi : sve i svasta
Datum upisa : 31.08.2007

pirsinzi i tetovaze .... Empty
PočaljiNaslov: Re: pirsinzi i tetovaze ....   pirsinzi i tetovaze .... Icon_minipostedSre Sep 05, 2007 1:49 am

to sam hteo da napomenem,da je ta privremena ustvari zivo sranje
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





pirsinzi i tetovaze .... Empty
PočaljiNaslov: Re: pirsinzi i tetovaze ....   pirsinzi i tetovaze .... Icon_miniposted

Nazad na vrh Ići dole
 
pirsinzi i tetovaze ....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
bleja forum :: Free :: Off topic-
Skoči na: